Apple iWatch sport edition 38mm

$390,00
Ціна в бонусних балах: 1000000
Виробник: Apple
Артикул: sport edition 38mm
Наявність: В наявності

 

Корпус годинника з колекції Apple Watch виготовлений з полірованої нержавіючої сталі класичного кольору або «чорний космос». Дисплей захищений покриттям з сапфірового скла. Крім того, в колекції представлені три типи шкіряних ремінців, міланський сітчастий і блокові браслети, а також ремінець з міцного фторопласту.


 

Сталь холодного кування. Нержавіюча краса

Ми вибираємо матеріали для продукту, виходячи з того, як його будуть використовувати. Годинники Apple Watch створені для того, щоб їх можна було носити протягом усього дня - навіть коли ви спите або займаєтеся спортом. Тому у виробництві ми використовуємо холодне штампування - спосіб, що підвищує міцність нержавіючої сталі 316L на 40% і її стійкість до тріщин і корозії. Ми також скоротили кількість домішок, щоб домогтися дзеркального блиску. А додатковий шар алмазоподібного вуглецевого покриття (DLC) надає чорної нержавіючої сталі незрівнянний вигляд.

Прекрасно виконані ремінці та застібки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Колекція Apple Watch - це широкий вибір ремінців і застібок: високоякісна шкіра зі шліфованою, міцний фторопласт і оригінальний сплав нержавіючої сталі. Кожен варіант особливий і ідеально вписується в колекцію.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Поганий           Хороший