apple ipad Air 2 64gb (wi-fi + LTE) gold

$580,00
Артикул: ipad Air 2
Наявність: В наявності

Для того, щоб створити дивно тонкий силует IPad 2 Air, ми почали редизайн дисплей Retina, фьюзинг, що було три шари в один. Мало того, що це робить дисплей тонше, це зробило його краще, з більш яскравими квітами і більш контрастно. Потім ми додали просвітлюють покриттів, даючи IPad Air 2 один з найменш відображають дисплеїв будь-якого планшета в світі.

Мало того, що IPad 2 тонше повітря, це також набагато більш потужний. Ми розробили спеціальну мікросхему, то A8X, що забезпечує істотно краще процесор і графічну продуктивність, ніж його попередник. Насправді, з 64-бітної архітектурою настільного класу, IPad 2 Air є потужним, як багато персональних комп'ютерів. Це енергоефективний, теж з 10 годин автономної роботи, що дозволяє працювати, грати, займатися серфінгом, і магазин весь день.

IPad 2 Air поставляється з нашої революційної технології Touch ID. Це дає вам безпрецедентний рівень безпеки, оскільки він використовує найдосконаліший пароль природи: Ваш відбиток пальця. Так з одним торканням, ви можете миттєво розблокувати ваш IPad Air 2. Але сенсорний ID виходить за рамки цього. Ви також можете здійснювати безпечні покупки в ITunes, інтерактивні книги, і App Store. І з Apple, Pay, ви можете розблокувати весь світ інтернет-магазини, що це швидко, зручно і безпечно.

ISight камера в IPad 2 Air забезпечує передові оптики, покращений сенсор і потужний Apple, розроблений процесор обробки сигналів зображення. Є такі функції, як панорама, покадрового відео, сповільнений рух, і вибух і режимів таймера. Фронтальна FaceTime HD камера була перероблена, також, з поліпшеним сенсором і великою кількістю пікселів для ще більш низької освітленості. Скінчилося? Всі фотографії і відео - і відео-дзвінки і Селфі - виглядають неймовірними.

IPad 2 Air поставляється з потужними додатками для речей, які ви робите кожен день, як веб-серфінг, перевірка електронної пошти, редагування фільмів і фотографій, написання звітів, і читання книг. І є сотні тисяч додатків на App Store, розроблені спеціально для великого Retina дисплея (замість витягнутих додатків телефону). Чи так це фотографія, ігри, подорожі, або керувати своїми фінансами, ви знайдете додаток, яке допоможе вам зробити це краще.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Поганий           Хороший